Miscea Classic

miscea classic

Profesjonalny wybór dla higieny rąk.

miscea CLASSIC to pierwszy na świecie tego rodzaju system baterii bezdotykowych, który może dozować wodę w połączeniu z dwoma innymi ciekłymi produktami dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii bezdotykowej.

Cechy

miscea light

Zaawansowana technologia czujnikowa

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca stosowanie baterii i dozowników uruchamianych przy użyciu czujnika jako idealny standard w placówkach służby zdrowia. Zapewnij optymalną higienę rąk dzięki zastosowaniu systemu miscea CLASSIC i wykorzystaj zaawansowaną baterię bezdotykową firmy miscea dla uniknięcia zanieczyszczenia krzyżowego.

Renomowany Instytut Roberta Kocha w Niemczech dostrzega zalety systemu miscea CLASSIC i już teraz zaleca stosowanie bezdotykowych baterii i dozowników zamiast baterii obsługiwanych manualnie.

2 zintegrowane dozowniki

Bezpośrednio dla systemu miscea CLASSIC zaprojektowane zostały dozowniki na mydło i środek dezynfekujący, które eliminują konieczność stosowania oddzielnych dozowników. Ta inteligentna konstrukcja 3 w 1 sprawia, że proces mycia rąk jest wygodny i skuteczny a wszystkie płynne produkty ściekają wprost do zlewu lub umywalki, dzięki czemu nie powstają wokół brudne kałuże a urządzenia stają się bezpieczniejsze, czystsze i bardziej higieniczne.

Spersonalizowane ustawienia

Systemy miscea zostały zaprojektowane w taki sposób, aby harmonijnie dostosowywać się do potrzeb zawodowych użytkowników, co oznacza, że obecnie można w wygodny sposób zmieniać różne ustawienia użytkownika, takie jak ilość mydła lub środka dezynfekującego, początkowa temperatura wody oraz szereg innych ustawień, przy użyciu praktycznego pilota zdalnego sterowania (sprzedawanego oddzielnie).

dozownik miscea

Oszczędność wody dzięki systemowi miscea

Baterie bezdotykowe miscea pozwalają obniżyć zużycie wody aż o 60%. Dzieje się tak, ponieważ woda płynie tylko wtedy, gdy jest naprawdę potrzebna, po czym następuje jej automatyczne wyłączenie. W ograniczeniu zużycia wody pomocne są również specjalne napowietrzacze zintegrowane z bateriami miscea, które wzbogacają ją w powietrze, powodując uzyskanie przyjemnego strumienia pieniącej się wody, miękkiej w dotyku i nierozpryskującej się – i to przy mniejszym strumieniu.

Łatwa instalacja i uzupełnianie płynów

Płyty montażowe oraz standardowe wymiary sprawiają, że system miscea LIGHT można łatwo i szybko zainstalować w prawie każdym środowisku. Po zabezpieczeniu oraz podłączeniu do źródła zasilania i wody system jest gotowy do pracy. Po opróżnieniu pustą saszetkę z produktem należy po prostu wymienić na nową. Szybko, czysto i prosto!

Wysokiej jakości produkty w płynie

W systemach miscea stosowane są wysokiej jakości skuteczne produkty umieszczone w próżniowo zamkniętych i zabezpieczonych przed zanieczyszczeniem wymiennych saszetkach. Takie próżniowe zamknięcie pozwala zachować wysoką i stałą jakość zawartości saszetek, które są dostępne w szerokim asortymencie mydeł do rąk, środków do dezynfekcji rąk, detergentów oraz produktów specjalistycznych. Gwarantuje ono również stałe dozowanie produktów w płynie za pośrednictwem systemu miscea.

Wideo

Specyfikacja techniczna

Model miscea CLASSIC
Parametry eksploatacyjne
Napięcie 12 V
Napięcie wejściowe 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz
Ciśnienie robocze wody 0.8 – 10 bar
Maks. temperatura wody 75 °C
Stopień ochrony obudowy płytki PCB IP 55
Ustawienia domyślne
Czas reakcji na zatrzymanie przepływu wody 1 sec
Wymiary opakowania i składowanie
Waga 7.0 kg
Szerokość 40 cm
Głębokość 30 cm
Wysokość 20 cm
Temperatura składowania 10 ~ 50 °C
Opcje wykończenia

polerowany chromPOLEROWANY CHROM*
* w przypadku wybranych modeli

stal nierdzewnaSTAL NIERDZEWNA

Opcje wyświetlacza
miscea classic miscea classic
Konfiguracja
miscea classic
Opcje i wymiary baterii (mm)
Stojąca
miscea light
Ścienna
miscea light
Wymiary pojemnika na mydło (w mm)
Pojemnik na saszetki z mydłem S1
miscea classic
Pojemnik na butelki z mydłem S2
miscea classic
Wymiary skrzynki wodnej (mm)
Skrzynka wodna W1
miscea classic
pobierz folderzamów