Miscea Light

miscea lightSzybko. Czysto. Prosto.
Odkryj technologię bezdotykową na całkowicie nowym poziomie precyzji i wygody dzięki nowej linii baterii bezdotykowych miscea LIGHT sensor faucet range.

Cechy

miscea light

Zaawansowana bateria bezdotykowa

Odkryj technologię bezdotykową na całkowicie nowym poziomie precyzji i wygody dzięki nowemu systemowi miscea LIGHT. Zastosowanie zaawansowanej technologii bezdotykowej sprawiło, że system miscea LIGHT stał się najszybszym i najbardziej precyzyjnym spośród dostępnych baterii bezdotykowych. Dzięki szybkiej i niezawodnej aktywacji czujnika, obsługa systemu miscea LIGHT odbywa się w sposób całkowicie bezdotykowy i bezproblemowy.

Oszczędność wody dzięki systemowi miscea

Baterie bezdotykowe miscea pozwalają obniżyć zużycie wody aż o 60%*. Dzieje się tak, ponieważ woda płynie tylko wtedy, gdy jest naprawdę potrzebna, po czym następuje jej automatyczne wyłączenie. W ograniczeniu zużycia wody pomocne są również specjalne napowietrzacze zintegrowane z bateriami miscea, które wzbogacają ją w powietrze, powodując uzyskanie przyjemnego strumienia pieniącej się wody, miękkiej w dotyku i nierozpryskującej się w przypadku mniejszego strumienia.

Konfigurowalne funkcje

Dostosuj poszczególne funkcje swojego systemu przy użyciu pilota zdalnego sterowania miscea. Zmieniaj wygodnie ustawienia początkowej temperatury wody, ilość dozowanych produktów w płynie lub ustawienia diod przy użyciu jednego przycisku. Więcej informacji w zakładce Akcesoria.

Wideo

Specyfikacja techniczna

Model miscea LIGHT
Performance Specifications
Napięcie 12 V
Napięcie wejściowe 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz
Ciśnienie robocze wody 0.8 – 10 bar
Maks. temperatura wody 75 °C
Stopień ochrony obudowy płytki PCB IP 55
Ustawienia domyślne
Czas reakcji na przepływ wody 1 sec
Wymiary opakowania i składowanie
Waga 2.0 kg
Szerokość 40 cm
Głębokość 30 cm
Wysokość 20 cm
Temperatura składowania 10 ~ 50 °C
Opcje wykończenia

polerowany chromPOLEROWANY CHROM

Wymiary (mm)
Stojąca
miscea light
Ścienna
miscea light
pobierz folderzamów