Miscea Kitchen

miscea kitchen

Przechodzi najśmielsze oczekiwania

Nowa linia systemów uruchamianych przy użyciu czujnika miscea KITCHEN to całkowicie nowe doświadczenie związane z wodą. Posiadając mnóstwo nowych funkcji, zalet i udogodnień, miscea KITCHEN przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Cechy

miscea kitchen

Zaawansowana bateria bezdotykowa

System miscea KITCHEN to pierwsza na świecie całkowicie bezdotykowa wielofunkcyjna bateria kuchenna. Połączenie dwóch dozowników i baterii w jeden unikalny i łatwy w użytkowaniu system eliminuje bałagan i nieporządek. W baterii zastosowana została najszybsza i najbardziej niezawodna dostępna na rynku technologia bezdotykowa, pozwalająca szybko i precyzyjnie reagować na ruchy rąk.

2 zintegrowane dozowniki

Z systemem miscea KITCHEN zintegrowane zostały bezpośrednio dwa dozowniki, eliminując konieczność umieszczania oddzielnych dozowników w domu i oszczędzając w ten sposób miejsce. System umożliwia dozowanie całego szeregu produktów higieny, takich jak mydła, środki dezynfekujące i balsamy.

miscea kitchen

Spersonalizowane ustawienia

Systemy miscea zostały zaprojektowane w taki sposób, aby harmonijnie dostosowywać się do potrzeb zawodowych użytkowników, co oznacza, że obecnie można w wygodny sposób zmieniać różne ustawienia użytkownika, takie jak ilość mydła lub środka dezynfekującego, początkowa temperatura wody oraz szereg innych ustawień, przy użyciu praktycznego pilota zdalnego sterowania (sprzedawanego oddzielnie).

Higieniczna aktywacja czujnika

Kiedy zabrudzą się ręce, można puścić wodę i pobrać detergent w sposób całkowicie bezdotykowy, ograniczając problem zanieczyszczenia krzyżowego oraz zapewniając większą czystość i bezpieczeństwo w środowisku kuchennym. Całkowicie bezdotykowy interfejs użytkownika z zastosowaniem inteligentnej technologii czujników podczerwieni gwarantuje najwyższą czystość użytkowania za każdym razem. Dostępnych jest 5 funkcji obsługi bezdotykowej, które obejmują segment włączania/wyłączania wody, sterowanie temperaturą wody oraz aktywację dwóch różnych wybranych płynów.

Wielokrotnie nagradzana konstrukcja

Czyste i kształtne linie podkreślają elegancką i wielokrotnie nagradzaną konstrukcję systemu miscea KITCHEN. Jako zwycięzca wielu prestiżowych międzynarodowych nagród w dziedzinie designu, stanowi on doskonały przykład harmonijnego połączenia wyszukanej technologii i elegancji.

System napełniania

dozownik miscea

Łatwa instalacja i uzupełnianie płynów

Płyty montażowe oraz standardowe wymiary sprawiają, że system miscea LIGHT można łatwo i szybko zainstalować w prawie każdym środowisku. Po zabezpieczeniu oraz podłączeniu do instalacji wodnej i źródła zasilania system jest gotowy do pracy. Po opróżnieniu pustą saszetkę z produktem należy po prostu wymienić na nową. Szybko, czysto i prosto!

Wysokiej jakości produkty w płynie

W systemach miscea stosowane są wysokiej jakości skuteczne produkty umieszczone w próżniowo zamkniętych i zabezpieczonych przed zanieczyszczeniem wymiennych saszetkach. Takie próżniowe zamknięcie pozwala zachować wysoką i stałą jakość zawartości saszetek, które są dostępne w szerokim asortymencie mydeł do rąk, środków do dezynfekcji rąk, detergentów oraz produktów specjalistycznych. Gwarantuje ono również stałe dozowanie produktów w płynie za pośrednictwem systemu miscea.

Wideo

Specyfikacja techniczna

Model miscea KITCHEN
Parametry eksploatacyjne
Napięcie 24 V
Napięcie wejściowe 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz
Ciśnienie robocze wody 0.8 – 10 bar
Maks. temperatura wody 75 °C
Stopień ochrony obudowy płytki PCB IP 55
Ustawienia domyślne
Czas reakcji na zatrzymanie przepływu wody 1 sec
Wymiary opakowania i składowanie
Waga 1.0 kg
Szerokość 40 cm
Głębokość 30 cm
Wysokość 20 cm
Temperatura składowania 10 ~ 50 °C
Opcje wykończenia

polerowany chromPOLEROWANY CHROM

Opcje wyświetlacza
miscea kitchen
Konfiguracja
miscea kitchen
Opcje i wymiary baterii (mm)
Stojąca
miscea kitchen
Wymiary pojemnika na mydło (w mm)
Pojemnik na saszetki z mydłem S1
miscea classic
Wymiary skrzynki wodnej (mm)
Skrzynka wodna W1
miscea classic
pobierz folderzamów