Miscea Light z dozownikiem

miscea light z dozownikiem

Szybko. Czysto. Prosto.
Odkryj technologię bezdotykową na całkowicie nowym poziomie precyzji i wygody dzięki nowej linii baterii bezdotykowych miscea LIGHT.

System miscea LIGHT ze zintegrowanym dozownikiem mydła zrewolucjonizuje proces mycia rąk w każdym miejscu.

Cechy

miscea light z dozownikiem

Zaawansowana bateria bezdotykowa

Odkryj technologię bezdotykową na całkowicie nowym poziomie precyzji i wygody dzięki nowemu systemowi miscea LIGHT. Zastosowanie zaawansowanej baterii bezdotykowej sprawiło, że system miscea LIGHT stał się najszybszym i najbardziej precyzyjnym spośród dostępnych baterii bezdotykowych. Dzięki szybkiej i niezawodnej aktywacji czujnika, obsługa systemu miscea LIGHT odbywa się w sposób całkowicie bezdotykowy i bezproblemowy.

Oszczędność wody dzięki systemowi miscea

Baterie bezdotykowe miscea pozwalają obniżyć zużycie wody aż o 60%*. Dzieje się tak, ponieważ woda płynie tylko wtedy, gdy jest naprawdę potrzebna, po czym następuje jej automatyczne wyłączenie. W ograniczeniu zużycia wody pomocne są również specjalne napowietrzacze zintegrowane z bateriami miscea, które wzbogacają ją w powietrze, powodując uzyskanie przyjemnego strumienia pieniącej się wody, miękkiej w dotyku i nierozpryskującej się w przypadku mniejszego strumienia.

Zintegrowany dozownik mydła

Bezpośrednio dla systemu miscea LIGHT zaprojektowany został dozownik, który eliminuje konieczność stosowania oddzielnych dozowników. Ta inteligentna konstrukcja 2 w 1 sprawia, że wszystkie płynne produkty ściekają wprost do zlewu lub umywalki, dzięki czemu nie powstają wokół brudne kałuże a urządzenia stają się bezpieczniejsze, czystsze i bardziej higieniczne.

dozownik miscea

Pojemnik na mydło o dużej pojemności

Pojemnik na mydło S1, który mieści łącznie 2l produktów w płynie, powoduje, że miękkie saszetki po zamocowaniu w baterii miscea zostają zabezpieczone w pozycji pionowej i są gotowe do użycia. Pojemnik na mydło o dużej pojemności ogranicza konieczność częstej konserwacji.

Łatwa instalacja i uzupełnianie płynów

Płyty montażowe oraz standardowe wymiary sprawiają, że system miscea LIGHT można łatwo i szybko zainstalować w prawie każdym środowisku. Po zabezpieczeniu oraz podłączeniu do źródła zasilania i wody system jest gotowy do pracy. Po opróżnieniu pustą saszetkę z produktem należy po prostu wymienić na nową. Szybko, czysto i prosto!

Wysokiej jakości produkty w płynie

W systemach miscea stosowane są wysokiej jakości skuteczne produkty umieszczone w próżniowo zamkniętych i zabezpieczonych przed zanieczyszczeniem wymiennych saszetkach. Takie próżniowe zamknięcie pozwala zachować wysoką i stałą jakość zawartości saszetek, które są dostępne w szerokim asortymencie mydeł do rąk, środków do dezynfekcji rąk, detergentów oraz produktów specjalistycznych. Gwarantuje ono również stałe dozowanie produktów w płynie za pośrednictwem systemu miscea.

Wideo

Specyfikacja techniczna

Model miscea LIGHT with integrated Soap Dispenser
Parametry eksploatacyjne
Napięcie 12 V
Napięcie wejściowe 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz
Ciśnienie robocze wody 0.8 – 10 bar
Maks. temperatura wody 75 °C
Stopień ochrony obudowy płytki PCB IP 55
Ustawienia domyślne
Czas reakcji na przepływ wody 1 sec
Wymiary opakowania i składowanie
Waga 2.0 kg
Szerokość 40 cm
Głębokość 30 cm
Wysokość 20 cm
Temperatura składowania 10 ~ 50 °C
Opcje wykończenia

polerowany chromPOLEROWANY CHROM

Opcje wyświetlacza

MYDŁO – WODA

ŚRODEK DEZYNFEKUJĄCY – WODA

Wymiary (mm)
Stojąca
miscea light
Ścienna
miscea light
Wymiary pojemnika na mydło (w mm)
Pojemnik na mydło S1
miscea light
pobierz folderzamów